Choď na obsah Choď na menu
 


Obrázok  

     Futbalový a športový areál FK Furča Haniska je pre svoju polohu a bezproblémovú prístupnosť (MHD,SAD a ŽSR) vhodný na organizovanie spoločenských akcií, ako aj kultúrnych a športových podujatí (osláv, futbalových turnajov, festivalov, firemných dní a pod.). Pre náruživých turistov je tu možnosť príjemnej prechádzky do neďalekej oblasti Borkút (kvašná voda), ako aj k pomníku Sedliackého povstania na Furči.

 V samotnom areále je záujemcom plne k dispozícií futbalové ihrisko, ihrisko na nohejbal, ihrisko na volejbal, priestor na opekanie resp. prípravu kotlikového guľášu. Taktiež aj samostatne stojací prístrešok s krbom a posedením v prípade nepriaznivého počasia zabezpečíme veľkokapacitné stanové prístrešky. Pri konaní športových podujatí sú k dispozícií aj  šatne so sprchami.

  O výbornej príprave a organizácií sa už presvedčili , aj naši spokojní klienti -  DÚHA a.s., UNIC s.r.o, CS CARGO a.s., OPAL FYTOS a.s., MK ILLUMINATION s.r.o., SEMOS s.r.o., ÚVV a ÚVTOS Prešov, ASR, fi. Tomark s.r.o, fi. ATAK Prešov, GR ZVJS BA, fi. Konfektion-E SK, OD Kaufland, KDI KRPZ Prešov, 4Sport či Miniliga Talentov.

 

 

 

Náhľad fotografií zo zložky Areál FK

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.